Drogi Gościu, jest mi bardzo miło, że do mnie zaglądasz, uszczęśliwisz mnie jeszcze bardziej, jeśli pod postacią komentarza wyrazisz swoją opinię o tym, co tu zobaczyłeś:)

Bardzo serdecznie witam nowych Obserwatorów oraz pięknie dziękuję za miłe komentarze;-)

sobota, 18 sierpnia 2012

Tatry- panorama

Już wróciłam z wakacji i  powoli się ogarniam, na początek PANORAMA, którą mąż złożył z kilku zdjęć. (panoramę przesuwamy myszką w nowym oknie)
Tym cenniejsza, że właściwie ładnej pogody mieliśmy dwa dni, a widoków na Tatry ledwie kilka godzin, bo najczęściej góry chowały się w chmurach i tylko czasami kapryśnie wychylały się z nich ukazując swe piękno. 
Jednak nie narzekamy, bo wypoczynek udał się nam wspaniale:)

Mieszkaliśmy w Bukowinie Tatrzańskiej, dla pięknych widoków i jako baza wypadowa do wycieczek w różnych kierunkach. Zakopane jest przeludnione, na Krupówkach jest tłum, a doliny ludzie traktują jak deptaki, a do Morskiego Oka docierają tylko najwytrwalsi, po kilku godzinach w korkach . Jedno jest pewne górale nie mogą narzekać na brak turystów... Ale można znaleźć jeszcze miejsca mniej uczęszczane, z dziką przyrodą i pięknym widokiem ;-)Widoki z Rusinowej Polany....po kwadransie pięknego widoku, szczyty schowały się w chmurach;-) PANORAMA Z RUSINOWEJ POLANY
Nam się udało, następni turyści zobaczyli już tylko chmury....

3 komentarze:

  1. Pogoda stabilna, a najważniejsze, że było fajnie i wypoczęłaś.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudne widoki. Fajnie spędziłaś czas. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń