Drogi Gościu, jest mi bardzo miło, że do mnie zaglądasz, uszczęśliwisz mnie jeszcze bardziej, jeśli pod postacią komentarza wyrazisz swoją opinię o tym, co tu zobaczyłeś:)

Bardzo serdecznie witam nowych Obserwatorów oraz pięknie dziękuję za miłe komentarze;-)

piątek, 24 sierpnia 2012

Chyba mam dziś urodziny!!!

Czuję się dziś jakbym miała urodziny!!!

Najpierw dzień w pracy, cud miód i malina, minął w fantastycznej atmosferze.  Wracam do domu, a tu na mnie czekają przesyłki. Az dwie:) Rzuciłam się z niecierpliwością na większą i WOW, moim oczom ukazała się piękna torebka!!!
Kilka dni temu zgłosiła się do mnie dziewczyna - też Kasia,  z propozycją  prywatnej wymianki, chciała dla mnie uszyć torebkę w zamian za bransoletkę-panterkę. Wymieniłyśmy 20 maili, mogłam wybrać materiał, ustalić szczegóły torebki, a później tylko czekać... Doczekałam się dziś, raptem po 5 dniach od ustalenia szczegółów. Czyli dziewczyna - błyskawica! 

Na gorąco odpisałam Kasi mailem: "Ja jestem przeszczęśliwa, a wszystko za sprawą Twojej torebki. Cudo!!!! Masz dar!!! Bo jest wspaniale uszyta, a przez te kieszonki i kwiaty czuje się dopieszczona jakbym dziś miała urodziny!!!!"

No więc chwalę się Moją Cudowną Torebką Uszytą na Miarę, oraz kolczykami frywolitkowymi znalezionymi w kieszonce:) torebka jest ze sztruksu i do noszenia na krzyż. 
Gorąco polecam Kasię, jej bloga, a przede wszystkim torebki:)
Dziękuję Kasiu:)
Nawiasem mówiąc 17 lipca złożyłam zamówienie u krawcowej na uszycie torebki, dałam nawet materiał na nią.... i nadal czekam....czekam i czekam....
nadzieję już straciłam... a tu mnie Kasia pocieszyła i zaskoczyła maksymalnie:)

A kiedy nacieszyłam się torebką, przypomniałam sobie, że w drugiej paczuszce są zamówione koraliki....no i zrobiło się tęczowo!!! Tylko jak się za to wszystko zabrać jednocześnie?!


Jestem dziś w niebie:)

3 komentarze:

  1. :):):) nic tylko się cieszyć :D bransoletka z kolczykami od Ciebie już zrobiła furorę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Torebka śliczna, fajny prezencik dostałaś. Z zamówionych koralików na pewno powstaną piękne rzeczy.

    OdpowiedzUsuń