Drogi Gościu, jest mi bardzo miło, że do mnie zaglądasz, uszczęśliwisz mnie jeszcze bardziej, jeśli pod postacią komentarza wyrazisz swoją opinię o tym, co tu zobaczyłeś:)

Bardzo serdecznie witam nowych Obserwatorów oraz pięknie dziękuję za miłe komentarze;-)

niedziela, 16 czerwca 2013

Sobotni wieczór z Piaskiem

Po zaspokojeniu swoich potrzeb kulturalnych dwoma wieczorami w teatrze marzyło mi się jeszcze potańczyć... a tu sprawa była dość trudna, bo mój mąż stroni od tańca. Pocieszałam się bardzo głośno słuchaną muzyką w czasie jazdy samochodem... no ale umówmy się, to tylko namiastka. 
Przypadkiem rzucił mi się plakat w oczy, że  Gmina dzielnicy Ursus zaprasza na koncert plenerowy Andrzeja Piasecznego w sobotę wieczorem... postanowiłam zmobilizować całą rodzinę i tym samym córki były na swoim pierwszym koncercie. Pełen spontan! Cały ten urlop mam taki spontaniczny!
Taka impreza dzielnicowa ma to do siebie, że spotkaliśmy sporo znajomych, a dzieci swoje koleżanki ze szkoły, więc zabawa była udana.

Piasek zagrał kilka swoich najlepszych piosenek, oraz przedstawił jedna nowość. Fajnie rozruszał publiczność i rzucał zabawnymi podsumowaniami (ale o tym na koniec fotorelacji).
Zapraszam...


 
 Nad Ursusem ciągle latają samoloty, taki urok położenia dzielnicy na drodze schodzenia do lądowania na lotnisku, Piasek przyznał się, że Go to trochę rozprasza...
 - Ciągle Wam tu coś lata... Macie na to jakiś spray?
(salwa śmiechu)

1 komentarz:

  1. Witam kobietko :) Widzę ze dobra zabawa była. Zazdroszczę. Przepraszam że nie odpisywałam i pozdrawiam. Buźka :)

    OdpowiedzUsuń