Drogi Gościu, jest mi bardzo miło, że do mnie zaglądasz, uszczęśliwisz mnie jeszcze bardziej, jeśli pod postacią komentarza wyrazisz swoją opinię o tym, co tu zobaczyłeś:)

Bardzo serdecznie witam nowych Obserwatorów oraz pięknie dziękuję za miłe komentarze;-)

czwartek, 13 czerwca 2013

Kolczyki dla wyjątkowej osoby

W środę z poprzedniego wzoru postanowiłam zrobić kolczyki, zmieniłam kolor koralików Super Duo na bronze, myśląc że to po prostu brąz, ale (na drugim zdjęciu to widać odrobinę) pod światło one mienią się na niebiesko, to niesamowity efekt! 
Wydały mi się wyjątkowe i gdy tak leżały na stole, a ja szykowałam się do teatru, poczułam że muszą być prezentem dla wyjątkowej osoby! Szybko zapakowałam je w pudełeczko i włożyłam do torebki.
Tą wyjątkową osobą jest Pani Krystyna Janda, podziwiam ją jako aktorkę, reżyserkę, kobietę, pisarkę felietonów, dziennik czytam regularnie, byłam kilka razy na jej monodramach i zawsze wychodziłam wzruszona, poruszona i zachwycona.
Wieczorem, zostawiłam te kolczyki w Teatrze Polonia, mam nadzieję, że się spodobają...

A sztuka? "Seks dla opornych" to wspaniała zabawa z mądrym przesłaniem, fantastycznie spędzony czas i doskonała gra aktorska Doroty Kolak i Mirosława Baki. Jeśli macie czas, ochotę i możliwość to warto się na nią udać, szczególnie polecam małżeństwom:)
Potem spacer po Warszawie nocą (niesamowity turkusowo-morski odcień nieba po zachodzie słońca, takiego jeszcze nie widziałam) i słodki likier przed snem...nawet kilka gwiazd...
Błogo...
Szczęście...1 komentarz: