Drogi Gościu, jest mi bardzo miło, że do mnie zaglądasz, uszczęśliwisz mnie jeszcze bardziej, jeśli pod postacią komentarza wyrazisz swoją opinię o tym, co tu zobaczyłeś:)

Bardzo serdecznie witam nowych Obserwatorów oraz pięknie dziękuję za miłe komentarze;-)

poniedziałek, 16 września 2013

Super Duo ball - kolejna odsłona - rozwiązanie konkursu

Uszyłam kolejną oliwkę bazując na moim tutorialu i zrobiłam z niej wisiorek.
A moja córka Urszulka (lat 12) bardzo chciała nauczyć się pleść taką kulkę/oliwkę i pod moim okiem wykonała samodzielnie taką (oczywiście poza konkursem):


Za to Kaśka L ( http://orpinkton.blogspot.com/ ), która zgłosiła się do konkursu dotrzymała słowa i przysłała mi zdjęcia. Wykorzystała kulkę z Super Duo do stworzenia zakładki do książki. Sprawiła mi ogromną przyjemność, sama bym nie wpadła na takie zastosowanie i połączenie kolorów. To jest wspaniałe w beadingu, że każdy widzi biżuterię inaczej, mimo że wzór ten sam. Szkoda tylko że więcej osób nie zgłosiło się do konkursu... 
Ale w takim razie radość Kaśki będzie większa, bo wygrywa bransoletkę;-) 
Dziękuję za wzięcie udziału w zabawie Kasiu;-)


2 komentarze:

  1. Oj, nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę :-) To mi było bardzo miło wziąć udział w twoim konkursie. Szkoda tylko, że nie miałam żadnej konkurencji :-(. Może następnym razem więcej osób się skusi, jak zrobisz jakiś konkursik. Ale faktycznie moja radość jest ogromna, bo będę miała śliczną bransoletkę. Moja zakładka powędrowała już do przyjaciółki, która była nią zachwycona. Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuje :-) Kuleczka córy prześliczna.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Duża część tej radości jest po mojej stronie, pozdrawiam serdecznie

      Usuń