Drogi Gościu, jest mi bardzo miło, że do mnie zaglądasz, uszczęśliwisz mnie jeszcze bardziej, jeśli pod postacią komentarza wyrazisz swoją opinię o tym, co tu zobaczyłeś:)

Bardzo serdecznie witam nowych Obserwatorów oraz pięknie dziękuję za miłe komentarze;-)

czwartek, 27 września 2012

Sposób na kolczyki...

Czy rano znacie to uczucie, gdy rano się spieszycie, pospiesznie otwieracie szkatułkę z biżuterią i nie umiecie znaleźć drugiego kolczyka!? Mnie ogarniał zwykle szał, gdy tak się działo. Dlatego wymyśliłam sobie sposób na kolczyki dostępny dla każdej z nas. Mianowicie pudełko czekoladek przekształciłam w organizer kolczyków. Nie pamiętam już czy sama kupiłam czy dostałam w prezencie kiedyś pudełko Ferrero Rocher, ale gdy już zjadłam czekoladki zostało mi w rękach fajne pudełko z przezroczystym wieczkiem, żal było wyrzucić... Fantastycznie teraz spełnia się w roli organizera. I już nie szukam drugiego kolczyka, bo zawsze leżą parami. Pomysł jest mój, nie podpatrzony nigdzie w necie,  ale każdy kto ma ochotę go wykorzystać to bardzo proszę.

Poniżej moje dwa pudełka kolczyków:)


Słodko się kojarzą, prawda?! hihiii

Następny post będzie w niedziele rano, 30 września, ujawnię pary w wymiance kolczykowej. 
To ostatnie 3 dni na zapisanie się do wymianki!!
A Ci którzy się zapisali niech jeszcze chwilkę cierpliwie zaczekają;-))

Podzielcie się ze mną swoimi sposobami na przechowywanie kolczyków, by sie nie gubiły i nie plątały, jestem bardzo ciekawa ;-))

7 komentarzy:

 1. Większość kolczyków mam o wiele większych i nie pomieściłyby się w takich otworkach po czekoladkach :) a sama mam niezły bałagan, kolczyki są wszędzie, w pudełkach, porozwieszane w różnych miejscach, na szkłach, donicach, w łazience prawie na każdej półce itp itd... A jakoś nie mam zamiaru ich segregować i układać, lubię je mieć tak wszędzie dookoła... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam podobnie, wszystkie na wierzchu i pod ręką. I w szafeczce na biżu. Dzieciaki nauczyły mnie, ze musza być wysoko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny pomysł...podobnie jak u Wioli większośc moich kolczyków jest dużo większa i nie wiem czy by się zmieściły...ale znalazłam sposób na ich uporządkowanie-własnej roboty wieszaczek z koronką ;) oczywiście w ciągu tygodnia tylko ściągam kolczyki a wieczorem odkładam gdzie popadnie ;) w sobotę szukam swoich ukochanych kolczyków by na nowo je uporządkowac ;)
  dobrze, że zorganizowałaś wymiankę kolczykową, bo tych nigdy nie za wiele!! :) :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysł świetny! Ja wykorzystuję te same pudełka po ferrero na trochę inny sposób, wieczko lub spód służy mi za podkładkę do koralikowania, koraliki mi nie uciekają i cały projekt mam w jednym miejscu:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Twój pomysł bardzo mi się podoba. A biżuteria , którą tu pokazujesz jest śliczna.pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł, a swoje kolczyki i inną biżuterię trzymam w całej masie pudełek i pudełeczek, i raczej nie trzymam w nich porządku. Ot, w jednym, czy dwóch mam ulubioną biżuterię i tam sięgam, kiedy potrzebuję czegoś na szybko.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak jak napisała Natalia, ja również trzymam swoją biżuterie w wielu pudełeczkach i na stojakach ;) a zazwyczaj te kolczyki, które używam najczęściej, lądują w filiżance :)

  OdpowiedzUsuń