Drogi Gościu, jest mi bardzo miło, że do mnie zaglądasz, uszczęśliwisz mnie jeszcze bardziej, jeśli pod postacią komentarza wyrazisz swoją opinię o tym, co tu zobaczyłeś:)

Bardzo serdecznie witam nowych Obserwatorów oraz pięknie dziękuję za miłe komentarze;-)

poniedziałek, 9 marca 2015

Debiut w kiermaszowaniu za mną;-)

Ostatnia sobota była dla mnie prawdziwym wyzwaniem... Miałam przyjemność wystawiać swoją biżuterię na imprezie z okazji Dnia Kobiet. Impreza była mała, na 20 osób, ale przecież nie każdy musi debiutować od razu na Targach Biżuterii w Pałacu Kultury i Nauki;-) Jak na mój debiut to było w sam raz;-)
Bardzo mnie cieszyło, że mogłam pokazać swoje wyroby nieznajomym Paniom, bo jednak jest różnica odbioru moich znajomych,  rodziny czy nieznajomych osób.  podbudowałam się bardzo, poczułam doceniona;-)
Fajnym pomysłem okazało się wydrukowanie zdjęć kilkunastu moich prac, które już rozeszły się po świecie, wiele Pań oglądało te zdjęcia. No i wizytówki też się przydały.
Przygotowywałam się do tego małego kiermaszu, bo tylko trzy osoby wystawiały biżuterię, prawie 3 tygodnie. Ale chyba nie widać tego po ilości przedmiotów, bo koralikowanie jest czasochłonne, nie ma co ukrywać;-)  Jednak pochwalę się, ze 3/4 tej tablicy z kolczykami to nowe wyroby, które pokażę Wam niebawem ;-))

Natomiast niedzielę spędziłam na Targach Biżuterii i Minerałów w Pałacu Kultury i Nauki. Zainteresowanie było tak duże, że czekając na koleżankę obserwowałam prawdziwe tłumy napływających odwiedzających gości.  Wystawców była ogromna ilość, zajętych sal było kilkanaście, a w Pałacu wszystko jest duuuże, więc wyobraźcie sobie rozmiar tej imprezy;-) Prawdziwy raj dla przedsiębiorców, pasjonatów, rękodzielników. Przeżywałam przez kilka godzin coś na kształt obłędu i terapii jednocześnie;-)
Miłym zaskoczeniem było spotkanie kilku osób, które podziwiam i obserwuję od jakiegoś czasu. Miałam okazję porozmawiać z EXTRANO oraz April i Tauriel. To były bardzo miłe chwile rozmowy.
Wróciłam do domu naładowana kolorami i inspiracjami;-)
Zdecydowanie warto odwiedzać takie imprezy!

5 komentarzy:

 1. Gratuluję debiutu:) Ja dopiero zaczynam koralikowanie i nawet o takiej małej imprezie na razie mogę tylko pomarzyć. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do obserwowania mojego bloga
  http://mojekoralikowanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje, nie ma to jak udany kiermasz:) A targów tylko pozazdrościć, sama z chęcią bym się tez wybrała, ale akurat termin nie ten... No nic, może kiedyś:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozdrawiam, mi również było miło się spotkać:) Choć w rozmowie uczestniczyła głównie Sol, bo ja akurat byłam przez większość czasu zajęta:)
  Zapraszam do Sol http://sol-89.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje z okazji debiutu :) Jestem ciekawa Twoich nowych kolczyków :))

  OdpowiedzUsuń