Drogi Gościu, jest mi bardzo miło, że do mnie zaglądasz, uszczęśliwisz mnie jeszcze bardziej, jeśli pod postacią komentarza wyrazisz swoją opinię o tym, co tu zobaczyłeś:)

Bardzo serdecznie witam nowych Obserwatorów oraz pięknie dziękuję za miłe komentarze;-)

wtorek, 13 sierpnia 2013

Moje kulki z SuperDuo

Siadłam sobie do igły, pod ręką miałam niewiele koralików, ale coś zaczęłam pleść... Najpierw  z bicone , potem dodałam kilka SuperDuo i nagle olśnienie... po chwili miałam w dłoni małą kulkę.
Jako, że nie patrzyłam na żadne zdjęcie, żaden wzór, ani schemat to uważam że mogę ją nazwać autorską.
Oczywiście zapewne gdzieś ktoś na świecie wpadł lub wpadnie na taki pomysł, bo to nic skomplikowanego, no ale w danej chwili przelewałam inspirację z głowy, a nie z obcego wzoru.
To prototyp, myślę, ze do środka powinnam włożyć drewniana kulkę, by jakoś nadać konkretnej formy, z pewnością popracuję jeszcze nad tym wzorem.
Kulka nie doczekała się pary, bo w czasie plecenia drugiej kulki znowu improwizacja mnie natchnęła i powstała inna kulka...Ciekawa jestem co myślicie o moich kulkach? Czekam na konstruktywną krytykę, bo obie wymagają dopracowania na pewno, może widząc je macie jakieś sugestie?

4 komentarze:

 1. Kulki są absolutnie genialne, na pewno dwóch takich nie ma:) mnie się takie kuleczki zawsze kojarzą z szyszkami z ryżu preparowanego, uwielbiam je!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie wiesz z jakim strachem publikowałam te kulki, cieszę się bardzo że tak ciepło je przyjęłaś:) Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 2. Your beaded beads are wonderful! Keep on creating! :)

  OdpowiedzUsuń