Drogi Gościu, jest mi bardzo miło, że do mnie zaglądasz, uszczęśliwisz mnie jeszcze bardziej, jeśli pod postacią komentarza wyrazisz swoją opinię o tym, co tu zobaczyłeś:)

Bardzo serdecznie witam nowych Obserwatorów oraz pięknie dziękuję za miłe komentarze;-)

wtorek, 19 marca 2013

Bardzo kobieca wymianka

Mimo opóźnienia poczty i mimo mojego wyjazdu na tydzień, udało się właśnie sfinalizować wymiankę, której idea bardzo mi się spodobała: "Być kobietą", organizowanej przez Moniśkę.

Moją parą była dziewczyna, Yolcia,  wyszywająca haftem krzyżykowym, dlatego poprosiłam ją o wyszycie imion moich córek, Urszuli i Magdaleny z sercami by pamiętały, że je bardzo kocham.
Dostałam też książkę, przydasie, słodkości i wisiorek na sekretne zdjęcie;-) Byłam przyjemnie zaskoczona i poczułam się wręcz rozpieszczona tymi wszystkimi prezentami ;-) dziękuję bardzo.
 Dla porządku publikuję też zdjęcie tego, co ja wysłałam, niebieskiej biżuterii, kobiece gazetki, słodkości i małe przydasie.5 komentarzy:

 1. Przepiękne. Mam nadzieję że już w krótce dodasz zdjęcia twoich nowości jestem bardzo zniecierpliwiona bo bardzo lubię oglądać twoje cudeńka. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż się wzruszyłam czytajac , że czekacie na moje nowe rękodzieła, to jest bardzo miłe, dziękuję . Powiem w sekrecie, że mam coś na warsztacie...

   Usuń
 2. Zazdroszczę tych wyszywanek, dawno marzy mi się krzyżykowy obrazek do ramki, a i pozostałe rzeczy cieszą oczy:) Również czekam na nowe biżutki spod Twojej igły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachęcam do odwiedzenia blogu Yolci, wyszywa piękne rzeczy, może się dogadacie:-)) a u mnie, plecie się, plecie...

   Usuń