Drogi Gościu, jest mi bardzo miło, że do mnie zaglądasz, uszczęśliwisz mnie jeszcze bardziej, jeśli pod postacią komentarza wyrazisz swoją opinię o tym, co tu zobaczyłeś:)

Bardzo serdecznie witam nowych Obserwatorów oraz pięknie dziękuję za miłe komentarze;-)

sobota, 19 stycznia 2013

Codzienne kolczyki

Witajcie po miesięcznej przerwie;-) Dziękuję za cierpliwość. Poszukiwanie nowej pracy oraz zaadaptowanie się w niej zajęło sporo mojej energii i po prostu na pasję nie starczało już sił i czasu.
 Potrzebowałam też  przerwy, bo musiałam się zastanowić na kilkoma pytaniami: co ja chcę tworzyć? Jaki to ma mieć styl? Do czego/kogo moja biżuteria ma pasować?
Dużo czasu poświęciłam na obserwowanie codziennie spotykanych kobiet, by podejrzeć jaką noszą biżuterię. Obecnie spod czapek i płaszczów widać jedynie kolczyki, hehehe.
Dlatego na kolczykach ostatnio skupiłam swoją uwagę. 
Wnioski z obserwacji były takie, że kobiety lubią ozdoby maleńkie i subtelne, które mają przykuwać uwagę, ale też  nie przytłaczać wizerunku, raczej być gustownym dopełnieniem całości.
 Odkąd zakupiłam bezniklowe bigle i okazało się, że mogę je bezpiecznie nosić, kolczyki powstają taśmowo i w ilościach hurtowych. Powstało ich tak wiele, że połowę rozdałam.... zanim nadarzyła się okazja by je sfotografować. Niestety czas i światło do fotografowania mam tylko w weekend.

Pokażę dziś bardzo proste kolczyki, wykorzystałam do nich kryształki Fire Polish zakupione już dawno, którymi jestem niezmiennie bardzo zafascynowana, moim zadaniem są śliczne. Wzory są proste, ale dzięki temu mogę te śliczności nosić codziennie do pracy.

1 komentarz:

  1. Bardzo fajne wyszły, zapewne będą się dobrze nosić :)

    OdpowiedzUsuń